750 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

Bizim Hakkımızda

 

Sitemize girdiyseniz ve hakkımızda sayfamızı okuyorsanız, siz sıradan bir müşteri değilsiniz ve sıradan işlerle tatmin olmayacaksınız. İşte aradığınız sitedesiniz…

2011’den beri sektördeyiz ve sizlere en kaliteli hizmeti verecek bir ekibiz.

Heyecanlıyız! Çünkü sabahları erken kalkmak, geceleri geç yatmak için güçlü bir nedenimiz var; kitaplara, müşterimizi memnun etmeye kısaca İŞİMİZE AŞIĞIZ. Aldığınız ürünü kusursuz bir şekilde size ulaşabilmesi için çalışan tezgâhın arkasında büyük ve güçlü bir ekibimiz var.
 

Önceliğimiz  “Memnuniyet”

En mükemmel çözümleri araştırıp yenilikçi sistemlerle her iş adımında ürünün size gelene kadarki tüm işleri takip ediyoruz. Müşterilerimizin fikirlerine önem veriyoruz.
 

Kalite asla vazgeçilmezimiz

Mükemmelliğin en büyük düşmanı rutindir, biliyoruz. Kendimizi tekrar etmemek için, yaptığımız her şeyi, bir sonrakinde daha iyi ve daha farklı yapıyoruz. 12 seneden bu yana iş süreçlerimizi sürekli geliştiriyor ve AR-GE’mize çok önemli kaynaklar aktarıyoruz.
 

Ürünü hemen kargolamak için çok sıkı çalışıyoruz.

Kıymetli vaktinizi düşünerek ürünün size en hızlı şekilde ulaşması adına tüm var gücümüzle imkânlarımızı sonuna kadar zorluyoruz.
 

En uygun fiyat çok önemli bir hedefimiz.

Piyasa koşullarında hedeflenen çok düşük kar marjı ile çalışmaktayız. Size en iyi hizmeti sunarken bu hizmeti emeğimizle karşılıyor sizin cebinize uygun fiyatlar ile ürün satmaya çalışıyoruz. İndirimlerimiz ve kampanyalarımız ile fiyat politikamızı sürekli zorluyoruz.
 

Değişim ve güncellemeleri yakından takip ediyoruz..

Gelişmeleri sürekli yakından takip edip her zaman en güncel ürünleri sunmak adına çok yoğun uğraş içindeyiz. Yardımcı kaynaklara ve Türkiye’de yapılan tüm sınavlara yönelik kitapları sizlerle buluşturan bir kapıyız.
 

Geniş Ürün Yelpazesi

Size uygun fiyatlarda geniş ürün yelpazesinde hizmetler vermeyi amaç edindik. Bu konuda ürün yelpazemizi sürekli güncelliyoruz.
 

Bizden vazgeçemeyeceksiniz.

Bu platform sizin güven noktanız olacak. Tecrübemize ek olarak 2014 yılında başladığımız pazaryerleri üzerinden yaptığımız ilk ürün satışıyla bu günlere geldik. Daha fazla kitleye ulaşmakta,  kaliteyi her zaman daha yukarıya taşımaya ve en güvenilir olma konusunda çok kararlıyız.
 

Ulaşılabilirlik

Bize ihtiyaç duyduğunuzda kolayca ulaşabilirsiniz. Alışveriş sırasında ve sonrasında kafanıza takılan her konuda bize ulaşacağınız telefon, whatsapp, mail adreslerimiz vardır. Sadece sizin istemeniz yeterli.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...