Ticari hayatımıza 2011 yılında Ankara’da Kitap, Kırtasiye, Oyuncak ve Teknoloji satışları ile başladık. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ürünleri daha makul fiyatlara satmanın uğraşı içinde bulunarak her geçen gün daha geniş ürün yelpazesi ile müşteri portföyü ’nü günden güne artırarak devam ettik. İlk kurulduğu günden itibaren kalite politikasından ödün vermeden devam etmenin karşılığı olarak her geçen gün artan satış rakamları bizleri çeşitli platformlarda da satış yaparak, tüm Türkiye’ye hizmet sağlayacak konuma getirmiştir.

 

2015 yılında bu amaç ile “kitapmitap® markası ile online satışlara başladık. İlk gönderdiğimiz kargonun heyecanı ve özenini hala hissediyor ve her gönderinin özenle müşterimize en hızlı ve doğru ulaştırılabilmesi için özveri ile çalışıyoruz. Konusunda uzman ekibimiz kitapmitap ismini arama motorlarında en önde görmek için siz değerli müşterilerimizin olumlu yorumlarını hedefliyor.


Şuanda başta www.kitapmitap.net olmak üzere N11, Hepsiburada, Pttavm ve Gittigidiyor gibi e-ticaret platformlarında Tüm Türkiye’de kaliteyi daha makul fiyat ile buluşturmaya devam ediyoruz. İnternet satışında en önemli konuların başında olan güven temeli artık kalite politikamızın ilk sırasında bulunmaktadır.

Sizlerin görüş ve önerileri bizim için yol haritası olmuştur.

Her türlü detsek görüş ve önerileriniz için irtibat ;

 


       Müşteri Hizmetleri: 0(850) 303 82 30


WhatsApp: 0(545) 248 1751

  

e-mail: bilgi@kitapmitap.net

            musterihimetleri@kitapmitap.net

                      kitapmitapnet@gmail.com


Diğer e-satış platformları;


https://www.kitapmitap.net/


http://www.hepsiburada.com/magaza/kitapmitap


https://www.n11.com/magaza/kitapmitap


https://www.n11.com/magaza/erconcept


https://www.epttavm.com/magaza/kitapmitap

 

Mağaza Adres: Cumhuriyet Mah. Stad Cad. No:2 Çubuk/ Ankara